Komfort przejazdu taksówką - Omega-taxi.pl
494
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-494,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Komfort przejazdu taksówką

Jeśli Twój samolot wyląduje z opóźnieniem, a Twój umówiony transport na Ciebie nie poczeka przyjadę po Ciebie najszybciej jak to możliwe.

 

Przewożeni klienci potwierdzali opinię na temat komfortu usług świadczonych przez firmy transportu zbiorowego typu busy i autokary. Korzystając z przewozu oferowanego przeze mnie nie będziesz podróżować w ścisku, zgiełku i nierzadko zaduchu, gdyż klimatyzacja to nie wszystko. Wielu podróżujących jest na bakier z higieną oraz nierzadko pod wpływem alkoholu, choć z drugiej strony trudno im się dziwić, może zwyczajnie boją się latać 😉 i muszą dodać sobie animuszu, który już niekoniecznie jest im potrzebny w autobusie. Klienci opowiadali o głośnych i zaczepnych podróżujących. dlatego w busie nigdy nie wiesz na jakich towarzyszy podróży trafisz.

 

Na autobus czy busa, musisz się jakoś dostać, zwykle zamawiasz taksówkę, a to już podraża koszty, a jeśli masz większą ilość bagażu, większa taksówka jest dużo droższa. Do tego dolicz cenę właściwego transportu, i nie licz na to, że to Ty akurat będziesz tym szczęśliwcem, który na lotnisko do Berlina dojedzie za 1 zł, nikt tego nie widział ani nikt z moich klientów nie doświadczał takiego promocyjnego transferu na lotnisko. Zatem jest to tylko chwyt marketingowy byś się skusił.

Zapewniam konkurencyjne ceny, komfort i wysoki standard podróżowania.
Zawiozę Cię w dowolne miejsce na czas.