Konkurencyjne ceny przejazdu taksówką - Omega-taxi.pl
496
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-496,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Konkurencyjne ceny przejazdu taksówką

Zapewniam konkurencyjne ceny, komfort i wysoki standard podróżowania.

 

Podróżując ze mną płacisz jedną stawkę bez względu na ilość osób transportowanych, im więcej osób tym paradoksalnie tańszy dla Ciebie przejazd. A jeśli jesteś z poza Szczecina sprawa się komplikuje bo na autobus liniowy na lotnisko do Berlina musisz dojechać na własną rękę. Korzystając z moich usług masz gwarancje odbioru spod wskazanego adresu i dowiezienia na czas oraz masz pewność, że po męczącej podróży samolotem, odbiorę Cię z lotniska, bez względu na porę dnia i nocy. W drodze do domu będziesz mógł odpocząć.

 

Ponadto podróż autokarem czy busem to tylko pozorna oszczędność, i są to opinie pozyskane od transportowanych klientów. Zdecydowana większość przewożonych osób po jednej podróży opowiadając o swoich wrażeniach z „transferu na lotnisko bądź z lotniska” kwitowała je krótko: nigdy więcej!

15000

Przewiozionych pasażerów

700

Przejazdów na lotnisko Berlin Schonefeld

983

Przewozów na lotnisko Belrin Tegel

12

Ilość miejsc w naszych samochodach